Рішення виконавчого комітету № 234 від 27.12.2019р. “Про затвердження списків черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та за місцем праці на 2020 рік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 грудня 2019 року                № 234    

 

Про затвердження списків черговиків, які
перебувають на квартирному обліку за
місцем проживання та за місцем праці на 2020 рік

          Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом УРСР та п.25 «Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні» № 470 від 11.12.1984р., розглянувши спільні рішення адміністрацій та профспілкових комітетів установ та організацій міста, які самостійно ведуть квартирний облік, та пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити списки громадян, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради згідно додатків № 1, 2, 3, 4.
  2. Затвердити пропозиції адміністрацій та профспілкових комітетів установ та організацій міста, які самостійно ведуть квартирний облік та списки громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем праці, згідно з додатком № 5.
  3. Затвердити контрольні списки пільгових категорій черговиків,згідно додатків №№ 6, 7, 8, 9, 10.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                       А. Кульчинський

        Додатки.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *