Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

422-р.Від 02.11.2018 “Про скликання сорок сьомої cесії міської ради сьомого демократичного скликання”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                                                                                                

Від 02 листопада   2018 року             № 422 – р

 

Про скликання сорок сьомої cесії

міської ради сьомого демократичного скликання.

 

 

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сорок сьому сесію міської ради сьомого демократичного скликання 15 листопада 2018 року o 10.00 год. в залі засідань.

На розгляд сесії виносяться питання згідно додатку.

            Міський голова                                               А.Кульчинський                                                                                           

 

                                          

                                                                       Додаток

                                                                     до розпорядження міського голови

                                                                       № 422-p від  02.11.2018 p.

 

 

Перелік питань,

які пропонується розглянути на 47 сесії

– Про надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО.

– Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2019 рік.

– Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців

м. Трускавця на 2018-2020 рр. в новій редакції.

– Про затвердження Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю м.Трускавця на 2019-2021 роки.

Доповідає: Ільницька В.Я. – начальник управління праці і соціального                                                                                      захисту населення.

– Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції, дітей з сімей загиблих учасників АТО та дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування на 2019 р.

                 Доповідає: Плитин О. – в.о.начальника МЦСССДМ.

        

– Про внесення змін до рішення міської ради № 737 від 20.12.2017р. “Про затвердження міської програми “Комплексна міська програма фінансової підтримки об’єднань співвлас-ників багатоквартирних будинків м.Трускавець на 2018-2020 роки”.

– Про погодження інвестиційної програми розвитку ДП «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник 1» на надання послуг зі збирання та перевезення побутових відходів на території м. Трускавець на 2018-2023 роки.

            Доповідає : С.В.Максимич – начальник управління житлово-комунального                                                                              господарства і будівництва.    

          – Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Трускавця за січень-вересень 2018 р.

          – Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавець на 2018 рік.

Доповідає: Федоричак М.М. – начальник фінансового управління.

З е м е л ь н і     п и т а н н я :

 1. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Різняка-Макомацького,28 площею 0,0172 га Чебаненко Л.О.
 1. Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у спільну сумісну власність площею 0,0332 га по вул.Помірецька,38 Луговій Ф.М., Луговому С.П., Савчин В.П.
 1. Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність площею 0,0436 га по вул.Заньковецької Петренко З.М.
 1. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Мазепи,21 площею 0,0900 га Струбіцькому І.М.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0408 га по вул. Джерельна   в користування на умовах оренди Ляхоцькому Р.М.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0138 га по вул.Заньковецької територіальній громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради.
 1. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання земельних ділянок площею 0,0021 га та площею 0,0030 га по вул. Стебницька 9а в користування на умовах оренди Бориславському О.Г.
 1. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Дрогобицька,29а площею 0,0060 га Домінко І.В.

9.Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки площею 1,0544 га по вул.Стуса,8 в постійне користування відділу освіти Трускавецької міської ради.

 1. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних площею 0,0400 га ПФ «Галицький двір».
 1. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних площею 0,0521 га ПФ «Галицький двір».
 1. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних площею 0,1200 га ПФ «Галицький двір».
 2. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних площею 0,1200 га ПФ «Галицький двір».
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1803 га по вул. Сагайдачного,6 в постійне користування ОСББ «Дубочок-2016».
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,3031 га по вул. Сагайдачного,8 в постійне користування ОСББ «Дубочок-2016».
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,3309 га по вул. Сагайдачного,10 в постійне користування ОСББ «Дубочок-2016».
 1. Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання   земельної ділянки площею 0,3250 га по вул. Сагайдачного,16   в постійне користування КП «Трускавецьжитло».
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1250 га по вул.Бориславській,2 територіальній громаді м.Трускавця в особі Трускавецької міської ради.
 2. Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів.
 3. Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яворському І.В.
 1. Про припинення договору оренди землі  та права користування земельною ділянкою площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».
 1. Пронадання земельної ділянки  в користування на умовах оренди площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41 Кандову Іллі.
 1. Про відмову в продажі земельної ділянки площею 0, 0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.
 1. Про відмову в продажі земельної ділянки площею 0, 3660га по вул. Котляревського ТзОВ «ДАТП».
 1. Про надання  дозволу  на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,2500 га по вул. Карпатській,7   ТзОВ «Д.І.Ф.Інвест».
 1. Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Шарм” по вул.Шевченка,55.
 1. Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Черемшина-73” по вул.Івасюка,13.

 

 1. Про надання  дозволу  на виготовлення Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0035га по вул. Джерельній,3 Ляхоцькому Р.М.
 1. Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2158 по вул.Мазепи,21 приватному підприємству “Будсервіс”.

30.Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 0,8247 га по вул.Бойківській ТзОВ “Медіалком”.

 1. Про надання  дозволу  на виготовлення Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0058га по вул. Мазепи   Кіндракевич В.В.  
 1. Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку № 1-А по вул.Івасюка в м.Трускавець “Гарант”.

  

 1. Про надання  дозволу  на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,0624 га по вул. Стефаника,9  Жук М.М.  

         Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

– Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на

території м.Трускавця.

Доповідає: Татомир Т.Є. – начальник відділу культури.

– Про затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» та положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець».

Доповідає: Лобик О.П. – начальник відділу освіти.

– Про передачу шлагбаумів з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс комунального підприємства «Парк Курортний».

– Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку допроведення конкурсу із визначення приватного партнера по проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології)» по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці».

– Про розгляд заяви громадської організації «Агенція розвитку Трускавця» щодо

продовження договору оренди та встановлення розміру орендної плати.

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

– Про створення в Трускавецькій міській лікарні госпрозрахункового стоматологічного відділення з зубопротезною лабораторією.

– Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП

«Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар комунального некомерційного підприємства                                                                 «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради.

– Про підготовку та подання клопотання щодо оголошення природної зони м.Трускавця курортною територією державного значення.

Доповідає: Скибак Н.І. – начальник управління розвитку міста.

 

        – Про погодження Інвестиційної програми ТОВ “Трускавецький водоканал”на 2018-  

             2019роки.

Доповідає: Марченко В.М. – ген.директор “Трускавецький водоканал”.

 

– Про утворення тимчасової лічильної комісії.

         Доповідає : Пономаренко Н.А. – секретар міської ради.

– Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Трускавця» Раймунду Ярошу.

Доповідає: Пономаренко Н.А. – секретар міської ради.

 

– Про звернення депутатів міської ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Доповідає: Мицько М.І. – депутат міської ради.

 

 

       Керуюча справами                                                         О.Петранич