Цурукін Петро Миколайович

Цурукін Петро Миколайович

«СТБ»

29.06.1990 – 09.06.2023

Народився в м. Трускавець, проживав і працював у м. Київ.

Старший солдат, стрілець-снайпер, гранатометник 3-го відділення 2-ї штурмової роти 47 ОМБр  «Магура». Загинув під час контрнаступу біля населеного пункту Мала Токмачка на Запорізькому напрямку.

Петро навчався у Трускавецький СЗШ№3. Закінчив відділ менеджменту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.

Проявив себе не лише у навчанні, а й у творчості . Петро мав природжений талант дарувати людям радість та виступав у складі гумористичного колективу. Закінчив факультет міжнародних відносин за спеціальністю журналістика Київського національного авіаційного університету.

У 2012 р. Петро переїхав до столиці та почав свій професійний шлях на телеканалі СТБ. Побудував успішну кар’єру від керуючого акторами масових сцен до головного редактора та сценариста проекту «Один за всіх». Працював сценаристом та шеф-редактором гучних проектів «топ-модель по-українськи» на Новому каналі та «Таємниці ДНК» на СТБ.  У 2021р. був телеведучим та автором програм на каналі Kyiv Live, де здобув любов  сотень тисяч глядачів по всій країні. Петро був неодруженим, увесь свій час присвячував улюбленій роботі. Любив спорт, особливо теніс та біатлон, займався бігом на великі дистанції, брав участь у марафонах.

Заради нашого життя Петро залишив улюблену роботу і добровольцем став на захист України до єднавшись до лав ЗСУ 02.09.2022р., адже поняття справедливості та честі завжди були для нього на першому місці. Був у рядах воїнів, які першими пішли на прорив, очоливши контрнаступ, аби вибороти свободу рідної країни та українського народу. Був справжнім патріотом та гідним сином неньки України.

Вічна пам`ять Петру Цурукіну та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Перейти до вмісту