Осецький Петро Михайлович

Осецький Петро Михайлович

08.08.1986 – 06.02.2023

Народився в с. Доброгостів

Молодший сержант, бойовий медик у 3-му стрілецькому взводі другої стрілецької роти в/ч А7390 місто Діброва, Кримінської ОТГ Луганської області.

Петро Осецький народився 8 серпня 1986 року в селі Доброгостів Дрогобицького району. Розпочав навчання в доброгостівській школі та закінчив у 2009 році Львівський інститут економіки та туризму. У 2015р. закінчив Дрогобицьку філію Медичний коледж ″Монада″.

З початком повномасштабного вторгнення росії добровольцем вступив до лав ЗСУ 27.02.2022р. Боровся проти держави-терориста у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, служив бойовим медиком стрілецької роти.

Вірний військовій присязі, загинув 6 лютого 2023 року при виконанні службового обов’язку по захисту Батьківщини. Військовий загинув, виконуючи бойові завдання, поблизу села Діброва на Луганщині.

Похований на сільському кладовищі села Доброгостів, тепер Трускавецької ТГ. «Я обійму тебе, мій хлопчику, і плакатиму вже не від горя, а від радості зустрічі з тобою», — сказала мама Героя. «Спи спокійно, воїне, котрий віддав своє життя за нашу свободу. Хоча ти не крокуватимеш у переможному марші на майдані Києва, але ти все зробив для того, щоб нашу Перемогу та цей марш наблизити, і ми дякуємо тобі за це», — у прощальній промові зазначив отець Любомир.

У Петра Осецького залишилися мама Осецька Галина Яківна, брат Тарас та сестра Наталія.

В лютому 2024 року відповідно до указу Президента України №135/2023 Петру Осецькому за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі було посмертно відзначено державною нагородою: орденом «За мужність» III ступеня.

Вічна пам`ять  Петру Осецькому та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Перейти до вмісту