Згідно розпорядження міського голови №471-р від 06.12.2019р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 09.12.2019р. по 09.01.2020р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – ФОП Лопушанський М.Р., згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №34 від 04.03.2015р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Бориславській,20».

            З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2 і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

            Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пояснювальна записка Бориславська 20

Профілі вулиць

Червоні лінії

Інженерні мережі

Вертикальні планування

Транспорт

Проект

Існуючий стан

Викопіювання з генплану

Інженерно – технічні заходи

Перейти до вмісту