Підтримуємо обдарованих дітей

21 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради, на якому було розглянуто два питання.

Перше – про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах м. Трускавця на 2023 рік – доповідала директорка Трускавецького відділу Дрогобицької філії Львівського обласного центру зайнятості Маргарита Роман.

Затверджено види громадських робіт, фінансування яких на 100% або на 70% здійснюватиметься за рахунок державного фонду. Безробітні мають можливість виконувати ці роботи та отримувати кошти.

На жаль, зараз є велика проблема з робочою силою, адже чоловіки призовного віку не стають на облік в центри зайнятості, тож виконувати такі оплачувані громадські роботи нема кому. Було обговорено як виправити цю ситуацію.

Друге питання – щодо розміру грошових винагород випускникам, котрі набрали по 200/400/600 балів на НМТ (Національний мультипредметний тест), спортсменам та учням, котрі досягли високих результатів – доповідав начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль.

Положення про призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам та учням Трускавецької міської територіальної громади за високі досягнення в спорті, мистецтві та високі бали при здачі мультипредметних тестів, ЗНО прийняли в новій редакції. Зроблено це з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту, вищих досягнень та підтримки обдарованих дітей та молоді в Трускавецькій міській територіальній громаді.

З нашої Трускавецької громади цьогоріч лише один випускник набрав 600 балів на НМТ, він отримає 15 тисяч гривень виплат. Ті ж випускники, котрі здобули максимум балів (200/400) з 1 чи 2 предметів, отримають відповідно 5 чи 10 тисяч гривень. Маємо підтримувати та стимулювати тих, хто попереду і є зразком для інших.

Перейти до вмісту