Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Прадід В.І. та надання у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Зимівки

                                 УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                            2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту з

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки Прадід В.І.

та надання у власність для ведення особистого

селянського господарства в с. Зимівки     

  

               Розглянувши заяви Прадіда Віталія Івановича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Зимівки Сколівського району Львівської області,рішення Орівської сільської ради № 1835 від 09.10.2020 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Прадіду Віталію Івановичу.» керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                        В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Прадіду Віталію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зимівки Сколівського району Львівської області, кадастровий номер – 4624585200:02:019:0001.
    • Надати Прадіду Віталію Івановичуу власність земельну ділянку площею 1,
    • 7585 га в с. Зимівки Сколівського району Львівської області (кадастровий номер -4624585200:02:019:0001) для (01.03) ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  2. Прадіду Віталію Івановичувикористовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

                                                                               Міський голова                                                                         А.Кульчинський

Перейти до вмісту