Час оновлення осередків культури в селах

Цього року в Трускавецькій громаді було скеровано кошти на ремонт двох Народних Домів в селі Орів та Доброгостів. На орівський заклад культури було виділено 434 тис. грн, доброгостівський  – 231 тис. грн (ремонт) 39.950 (меблі) 11.466 грн (музична колонка). Якщо в Орові ремонт Народного Дому йде до завершення, то в Доброгостові оновлений простір культури відкрився для відвідувачів, співочих колективів, усіх охочих. Про це повідомила Галина Васьків, директорка Доброгостівського Народного Дому.

«Ми вдячні всім, хто почув наше прохання і зробив з неможливого можливе. Дуже дякую міському голові Андрію Богдановичу Кульчинському, який із розумінням підійшов до нашої проблеми, начальнику відділу культури Тетяні Євгенівна Татомир за підтримку наших ідей, старості нашого села Василю Іроду за допомогу у всіх питаннях, з якими ми звертаємося до нього, депутатському корпусу Трускавецької міської ради, що підтримали нас у розв’язанні цієї проблеми, всім працівникам відділу культури, з якими ці два місяці ми тісно співпрацювали, ну і звичайно майстрам, які совісно виконали ці роботи. Тепер наші учасники художньої самодіяльності, а це вокальний ансамбль “Галичанка”, талановита молодь та діти драматичного гуртка, гуртка художнього слова, вокального гуртка зможуть займатися в належних умовах, у світлій оновленій кімнаті із сучасними меблями. Дякуємо міській раді також за подарунок – нову переносну акустичну колонку з двома мікрофонами», – зазначила Галина Васьків.

Будинок культури – це місце духовного та творчого розвитку не одного покоління. Його стіни чули, і досі пам’ятають всі події, урочисті заходи, виступи, пісні, танці, що тут відбувались. Майже в кожного мешканця села є свої особливі спогади, пов’язані з цим будинком. Сподіваємось, що з оновленням інтер’єру оновляться і враження громади, а творчі ідеї наповнять це простір із більшою силою.

Перейти до вмісту