Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність для індивідуального садівництва площею 0,12 га в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області Подоляк Г. В.

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                   СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                            2021 р.                      

 

Про  затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та надання у

власність для індивідуального садівництва

площею 0,12 га в с. Бистрий Дрогобицького району

Львівської області Подоляк Г. В.

               Розглянувши заяви Подоляк Григорія Володимировича, посвідчення учасника АТО УБД №442915, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, наказу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області № 2012-УБД від 02.11..2020 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою», керуючись рішенням Дрогобицької районної ради Львівської області № 380 від 05.12.2019 р. «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Бистрий Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області», ст. ст. 12, 118, 121, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Подоляк Григорію Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, площею 0,12 га, цільове призначення – (01.05) для індивідуального садівництва, в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області в межах населеного пункту, кадастровий номер – 4621283300:04:000:1049.
    • Надати Подоляк Григорію Володимировичу у власність земельну ділянку площею 0,12 га в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області в межах населеного пункту, (кадастровий номер -4621283300:04:000:1049), (01.05) для індивідуального садівництва, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу.
  2. Подоляк Григорію Володимировичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Подоляк Григорію Володимировичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

Міський голова                                                                         А.Кульчинський

Перейти до вмісту