Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1181 га в с. Модричі Дрогобицького району Львівської

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                            2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва

і обслуговування житлового будинку, господарських

будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1181 га

в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області

Білій Ользі Миколаївні

  

Розглянувши заяви Білої Ольги Миколаївни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1181 га, квартал індивідуальної житлової забудови в районі Губич с. Модричі Дрогобицького району Львівської області, рішення Модрицької сільської ради № 232 від 11.10.2012 «Про затвердження детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в районі Губич села Модричі Дрогобицького району Львівської області», виписки з рішення Модрицької сільської ради № 350 від 14.11.2013 р. «Про виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, господарських будівель та надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки Білій Ользі Миколаївні», керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Білій Ользі Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1181 га, квартал індивідуальної житлової забудови в районі Губиич ділянка № 133 с. Модричі Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер – 4621284900:01:005:0102.
    • Надати Білій Ользі Миколаївні у власність земельну ділянку № 133, площею 0,1181 га в районі Губич с. Модричі Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4621284900:01:005:0102) цільове призначення (02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
  2. Білій Ользі Миколаївні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Білій Ользі Миколаївні зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

Міський голова                                                                         А.Кульчинський