Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 2,0га. в селі Станиля Хауляк Володимиру Івановичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                 СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                         2021 р.             №

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 2,0га. в селі

Станиля Хауляк Володимиру Івановичу

 

Розглянувши заяву Хауляк Володимира Івановича, беручи до уваги Схему розташування земельної ділянки , , керуючись ст.ст.12, 116,118,119, 121,122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Хауляк Володимиру Івановичу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га в с. Станиля Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель   не наданих у власність та користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

 

                                                                                  Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

Перейти до вмісту