Трускавецька ДПІ інформує: Змінено режим роботи ЦОП ДПІ

Трускавецька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що Центр обслуговування платників податків з 13 вересня 2023 року працюватиме з 8 год.00 хв. до 17 год. 00 хв. ( у п’ятницю з 8 год.00 хв. до 15 год. 45 хв .) з обідньою перервою  з 12 год.00 хв. до 12 год. 45 хв., а також з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10-15 хвилин.

Також, нагадуємо, що є і інші зручні способи спілкування платників податків з податковою-онлайн та поштою. За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету http://cabinet.tax.gov.ua платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 5 МБ).

Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для технічного обслуговування.

Також спілкуватися з податковою службою можна дистанційно за допомогою сервісу  InfoTax. Цей сервіс надає можливість отримавати інформацію  про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, строки подання звітності та сплати податків тощо.

Перейти до вмісту