Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га в селі Модричі Дрогобицького району Львівської області Конценку Юрію Юрієвичу

                                             УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га

в селі Модричі Дрогобицького району Львівської області

Конценку Юрію Юрієвичу

  

               Розглянувши заяву Конченка Юрія Юрійовича, беручи до уваги схему розташування земельної ділянки, доданої до заяви, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Конченку Юрію Юрієвичу на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с.Модричі Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 0,1200 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Конченко Ю.Ю. якому надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою , звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

                                                                              Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

 

Перейти до вмісту