Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу КП «Трускавецьжитло» провести списання з балансу багатоквартирний будинок № 2 по вул. І.Мазепи у м. Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                  сесія сьомого демократичного скликання)

                                    Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від ___ ____________2016 р.              № ____

Про надання дозволу КП «Трускавецьжитло»

провести списання з балансу  багатоквартирний будинок

 № 2 по вул. І.Мазепи у м. Трускавці

            Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та на підставі  Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 р. № 301, розглянувши лист КП «Трускавецьжитло» № 16072802 від 28.07.20016р.  з метою належного утримання будинку та прибудинкової території, виконавчий комітет Трускавецької міської ради,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити комунальному підприємству «Трускавецьжитло»  провести списання з свого балансу  багатоквартирний будинок № 2 по вул. І.Мазепи у м. Трускавці.

2.  Балансоутримувачу, зазначеному у п.1 цього рішення, у двохмісячний  термін провести дії по списанню багатоквартирного будинку № 2 по вул. І.Мазепи у м. Трускавці відповідно до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань   бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

                  Міський   голова                                             А. Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту