РІШЕННЯ № 409 від 25 січня 2017 року Про звернення депутатів Трускавецької міської ради

                                                                        УКРАЇНА

                                                         ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
                                                                 Львівської області

                                         (ДВАДЦЯТЬ ПЕРША ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

РІШЕННЯ

   від  25  січня  2017 року                    № 409                                               

                                                                                                                                            

Про звернення депутатів

Трускавецької  міської ради

         Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                    

                                                                        В И Р І Ш И Л А :

      1.Прийняти  звернення депутатів Трускавецької міської ради до Голови Господарського   суду Львівської області згідно з додатком.

    2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ.

            

Міський голова                                                                          А.Кульчинський

                                                                                 Додаток

                                                                                              до рішення міської ради

                                                                                                               № 409 від 25.01.2017р.

 ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ми, депутати Трускавецької міської ради, реагуючу на численні звернення громади міста курорту глибоко стурбовані процесами, які перебувають у провадженні Господарського суду Львівської області,  щодо нежитлової будівлі по провулку Тихому,1 у м. Трускавець, яка  є пам’яткою архітектури місцевого значення (пам`ятка архітектури 1920 р.,колишній пансіонат «Вавель»).

На даний момент, колишнім орендарем цієї  будівлі  – приватним підприємством «Гарантбуд-2012» породжено вже ряд позовів, суть яких зводиться до рейдерського захоплення майна територіальної громади міста Трускавця, і ми не можемо стояти осторонь цих неправомірних процесів, і старовинна вілла, окраса міста курорту, може опинитися у приватних руках. Всупереч волі громади у Трускавці кілька років тому розпочато реалізацію схеми, яка підпадає під ряд визначень Кримінального кодексу України. Схема проста – віддати комунальне майно в оренду «своїй людині», включити об’єкт до переліку тих, що підлягають приватизації, і приватизувати цей об’єкт. Таких прикладів чимало знайдеться за всю історію незалежною України.

Так, предметом спору у справі  № 914/2596/16, яка перебуває у провадженні Господарського суду Львівської області (суддя Коссак С.М.) за позовом ПП «Гарантбуд»   є  визнання  права на приватизацію нежитлової будівлі загальною площею  660,5 кв. м. по провулку Тихому,1 у м. Трускавці  приватним підприємством «Гарантбуд-2012». Провадження у справі зупинено. 

           Дрогобицькою місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог чинного законодавства в діяльності Трускавецької міської ради при прийнятті у 2014 році рішення про включення вказаного об’єкта до переліку таких, що підлягають приватизації. Відтак  прокуратурою підготовлено позов до суду з вимогою скасування протиправного рішення органу місцевого самоврядування, а саме рішення № 756 від 21 жовтня 2014 року про включення даного об’єкту до переліку об’єктів, що підлягають приватизації – шляхом викупу його ПП «Гарантбуд-2012». Справу  №914/2975/16 за позовом заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області до Трускавецької міської ради про  визнання незаконним і скасування   рішення Трускавецької міської ради № 756 від 21.10.2014 року «Про доповнення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2014 році»  слухає  суддя Кидисюк Р.А.

Справа  №914/2932/16   за позовом заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області в інтересах управління комунальної власності до ПП «Гарантбуд-2012» про стягнення заборгованості орендної плати за договором оренди та повернення нежитлової будівлі пам’ятки культурної спадщини перебуває у провадженні  судді  Юркевич М.В.  Провадження у справі зупинено. 

16 січня  ПП «Гарантбуд-2012»  подає в суд позов про внесення змін до договору оренди в частині збільшення терміну оренди до 5 років. В той самий день 16 січня суддею О. Запотічняк приймається ухвала про відкриття провадження у справі №914/128/17.

Ми не хочемо, щоб Ви розцінювали дане звернення як тиск на незалежних суддів. Розуміємо, що закон один для всіх. Лише хочемо, щоб суд зважив на позицію громади міста, прийняв у цих справах законне, справедливе та обґрунтоване рішення, щоб майно громади не вибуло з її власності незаконним шляхом.

Ми, депутати Трускавецької міської ради,  не сумніваючись  в об’єктивності та неупередженості суду,  повторно звертаємось до Вас з проханням  прийняти правильне рішення для захисту прав  і законних інтересів громади міста Трускавця та зберегти її майно, а саме пам’ятку  культурної спадщини  місцевого значення Віллу «Вавель» – нежитлову будівлю по  провулку Тихому, 1  у м. Трускавці.

Секретар міської ради                                                         Н.Пономаренко

 

 

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту