Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Майбі П.С.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ____________ 2018 року                   № 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Майбі П.С.  

    Розглянувши заяву Майби Петра Степановича, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг) », керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

                                                                                                             В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1.       Дати дозвіл Майбі Петру Степановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1412 га по вул. Дрогобицька з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для будівництва та обслуговування багато-квартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної інфраструк-тури» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Майби Петра Степановича, на підставі договору оренди землі від 15.09.2004 року   № 040444600224 (зі змінами).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний). 

                                                                                              Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *