Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» по вул. Стебницькій для

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» по вул. Стебницькій для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Розглянувши заяву Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький»,  беручи   до уваги рішення Трускавецької міської ради № 233 від 21.12.2011 року «Про затвердження містобудівної документації «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець», керуючись ст.. 19 Конституції України, ст.ст. 12, 122 ,123 Земельного кодексу України, , п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада 

                                                                                                          В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1.   Відмовити Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4000га по вул.. Стебницькій для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку для сімей загиблих,інвалідів та учасників АТО в звязку з тим , що до клопотання про виготовлення проекту відведення земельної ділянки заявником не надано графічний матеріал, на якому зазначено бажане місце розташування   земельної ділянки.
  2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

              

                                                                                     Міський  голова                                                       А.Кульчинський    

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту