Проект рішення, який не набрав необхідної кількості Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Галицький двір 14»

                                  УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників

багатоквартирного будинку«Галицький двір 14»

Розглянувши заяву об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Галицький двір14» , керуючись   ст.ст. 12, 42, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

                                                                                                                 В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Галицький двір 14»  на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0,0200 га по вул. Скоропадського14,  для  будівництва та обслуговування багатоквартирного  житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, з подальшим  наданням в постійне користування, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність та користування.
  2. ОСББ «Галицький двір 14» звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.     
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

  

                                                                               Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту