РІШЕННЯ № 1181 від 31 січня 2019 року Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2019-2020рр

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

         Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 31 січня 2019 року                       № 1181

  

Про затвердження Порядку компенсації витрат

автомобільним перевізникам, які здійснюють

перевезення пасажирів, що мають право на пільговий

проїзд на міських маршрутах загального користування на 2019-2020рр

На виконання статей 12, 13 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», статей 20, 21, 27 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 13 Закону України «Про охорону дитинства», статті 381 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України», постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020рр, з метою забезпечення перевезення пільгових категорій населення м. Трускавця автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування, відповідно до статей 7 та 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                               В И Р І Ш І Л А :

  1. Затвердити:

1.1.Порядок компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування у м.Трускавець (далі – Порядок) згідно з додатком №1.

1.2. Типовий Договір на здійснення компенсаційних виплат перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування  на міських маршрутах в м.Трускавці за рахунок коштів міського бюджету на 20__ рік ( далі – Договір ), згідно з додатком №2.

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради здійснювати відшкодування коштів перевізникам, які здійснюють безкоштовні перевезення пільгових категорій населення м. Трускавця, згідно затвердженого Порядку та укладених договорів, в межах кошторисних призначень.
  2. Відповідальність за достовірність, повноту та вчасне подання розрахунків в управління праці та соціального захисту населення за пільгове перевезення пасажирів для виплати компенсації, покласти на перевізників, з якими укладені відповідні договори.
  3. Рішення Трускавецької міської ради № 789 від 25 січня 2018 року «Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2018 рік» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

                                                                                                 Міський голова                                               А.Кульчинський

додаток

Залишити відповідь

Перейти до вмісту