РІШЕННЯ № 1207 від 31 січня 2019 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Майбі П.С.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(ПЯТДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 31 січня 2019 року                   № 1207

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Майбі П.С.  

    Розглянувши заяву Майби Петра Степановича, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг) », керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

                                                                                                                        В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Майбі Петру Степановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1412 га по вул. Дрогобицька з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для будівництва та обслуговування багато-квартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної інфраструк-тури» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Майби Петра Степановича на підставі договору оренди землі від 15.09.2004 року  № 040444600224 (зі змінами).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний). .

                                                                                                    Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *