РІШЕННЯ № 1279 від 26 березня 2019 року Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,5902 га по вул.Дрогобицька,35 ТзОВ «Фаворит-Дизайн»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 26  березня 2019р.              № 1279

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,5902 га      по вул.Дрогобицька,35 ТзОВ «Фаворит-Дизайн»

 

Розглянувши заяву ТзОВ «Фаворит Дизайн», керуючись  ст.ст.12,79-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                                  В  И  Р   Ш  И  Л  А :

  1. Дати дозвілТовариству з обмеженою відповідальністю «Фаворит-Дизайн»  на виготовлення технічної документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,5902 га по вул. Дрогобицькій,35, кадастровий номер земельної ділянки 4611500000:04:003:0004,  для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  (обслуговування споруди автовокзалу) на 2 (дві)  земельні ділянки  площами 0,3328 га та 0,2574 га за рахунок земельної ділянки, що перебуває у користуванні на умовах оренди в ТзОВ «Фаворит- Дизайн», для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  (обслуговування споруди автовокзалу),  категорія земель – землі транспорту.
  2. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення технічної докуме-нтації із землеустрою по поділу земельної ділянки, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення технічної документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

 

                                                                                                    Міський  голова                                                       А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Перейти до вмісту