Нація, яка читає – непереможна!

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.

Всесвітній день читання вголос, глобальний рух за грамотність, відзначається для того, щоб підкреслити важливість читання вголос і обміну історіями. Мета цього свята полягає в тому, щоб надати можливість людям в усьому світі відчути, яке це насправді задоволення – просто читати вголос для інших, щоб нагадати усім про те, що освіта є одним з основних прав людини І це право має кожна людина у світі.

Напередодні Всесвітнього дня читання вголос, 6 лютого у Трускавецькій міській бібліотеці була представлена тематична поличка «Нація, яка читає – непереможна!». У відділі обслуговування юнацтва відбулись голосні читання, які організувала провідна бібліотекарка обслуговування юнацтва Олександра Пфайфер.

. Для читання та обговорення вибрали нову книжку «Притчі. Мудрість поколінь». Саме притчі демонструють дітям моделі поведінки, які не тільки збережуться в пам’яті, як цікава розповідь, а й дадуть установку на успішне життя. Учні читали вголос, спілкувалися та обговорювали прочитане.

Читати вголос – це весело, цікаво, корисно і круто!

Перейти до вмісту