РІШЕННЯ № 1308 від 16 травня 2019 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у користування по вул. Мазепи,21 ПП «Будсервіс»

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   16 травня 2019 року             № 1308

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки та надання земельної

ділянки у користування по вул. Мазепи,21

ПП «Будсервіс»        

      

           Розглянувши заяви ПП «Будсервіс», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 123, 186 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

 

В И Р I Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер – 4611500000:07:002:0010) площею 0,2158 га по вул. Мазепи,21 приватному підприємству   «Будсервіс»                                                                                                                                                                                
  2. Надати приватному підприємству   «Будсервіс» у користування   на умовах оренди     земельну ділянку (кадастровий номер-4611500000:07:002:0010) площею 0,2158 га по вул.Мазепи,21 для (11.03) розміщення та експлуатації основних ,підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств терміном на 5 років за рахунок земель, що перебувають у користуванні ПП «Будсервіс» (категорія земель-землі житлової та громадської забудови).
  3. ПП «Будсервіс», земельну ділянку надану у користування згідно цього рішення, використовувати її за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  4. ПП «Будсервіс» зареєструвати право користування земельною ділянкою в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

       

                                                                                           Міський голова                                                      А.Кульчинський  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *