РІШЕННЯ № 1314 від 16 травня 2019 року Про надання ТзОВ «РІАЛ ІСТЕЙТ» земельної ділянки площею 0,2574га по вул. Дрогобицькій у користування на умовах оренди

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   16 травня 2019 року             № 1314

Про надання ТзОВ «РІАЛ ІСТЕЙТ»

земельної ділянки площею 0,2574га

по   вул. Дрогобицькій

у користування на умовах оренди

 

          Розглянувши заяву ТзОВ «РІАЛ ІСТЕЙТ», Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєсрацію права власності від 06.09.2018р. №136833002, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 19.04.2019р., керуючись ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ» земельну ділянку площею 0,2574 га по вул.Дрогобицькій (кадастровий номер 4611500000:04:003:0010) у користування на умовах оренди терміном на 5 років для    розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування споруди автовокзалу), категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики,оборони та іншого призначення за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди   в ТзОВ «Фоварит-Дизайн»
  2. ТзОВ «РІАЛ ІСТЕЙТ» використовувати надану земельну ділянку за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «РІАЛ ІСТЕЙТ» зареєструвати право користування земельною ділянкою в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).   

 

                                                                                    Міський голова                                          А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту