РІШЕННЯ № 1315 від 16 травня 2019 року Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільвого призначення по вул. Річки,17а Зубрицькій Г.М.

                                        УКРАЇНА                                              

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16 травня 2019 року               № 1315

Про відмову у затвердженні проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки зі зміною цільвого призначення

по вул. Річки,17а Зубрицькій Г.М.

 

Розглянувши     заяви Зубрицької Галини Мирославівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Зубрицькій Г.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд і будівель (присадибна ділянка) в м. Трускавці Львівської області по вул. Річки,17а, розроблений ФОП Середяк М.П, беручи до уваги  те, що рішення Трускавецької міської ради від 12 жовтня 2017 року №693, яким затверджено «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», на підставі якого виготовлено поданий на затвердження проект землеустрою,   скасовано Постановою шостого апеляційного адміністративного суду від 20.02.2019р, керуючись ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В  И  Р  Ш  И  Л  А:

 

  1. Відмовити Зубрицькій Галині Мирославівні   в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (кадастровивий номер 4611500000:01:012:0042) площею 0,0256га по вул. Річки,17а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд і будівель (присадибна ділянка) у зв’язку з тим, що:

– зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території, забороняється.

-у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Ю.Наконечний).

 

                                                                         Міський голова                                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *