РІШЕННЯ № 1424 від 30 липня 2019 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення ТзОВ «Ріал Істейт»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(П’ЯТДЕСЯТ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   30   липня 2019 року                   № 1424

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення ТзОВ «Ріал Істейт»

    Розглянувши заяву ТзОВ «Ріал Істейт», беручи до уваги містобудівну документацію «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування споруди автовокзалу)» на будівництво та обслуговування будівель торгівлі» на вул.. Дрогобицька,35 в м. Трускавці», керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                          В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріал Істейт» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,2574 га по вул. Дрогобицька,35 (кадастровий номер – 4611500000:04:003:0010) з «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» категорія земель –землі промисловості,транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у користуванні на умовах оренди в ТзОВ «Ріал Істейт”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний).

                                                                                                Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *