РІШЕННЯ № 1430 від 30 липня 2019 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Франка,51 в м. Трускавці Спанчак В.М та Спанчак В.М.

                                         УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30 липня 2019 р.             № 1430

 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по вул.Франка,51

в м. Трускавці Спанчак В.М та Спанчак В.М.         

  

               Розглянувши заяву Спанчака Василя Миколайовича та СпанчакаВолодимира Миколайовича, схему розміщення земельної ділянки, яку пропонується відвести, керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та зон санітарної охорони курортів Трускавець у Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. N 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів», ст.ст.12,48,123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Відмовити Спанчаку Василю Миколайовичу та Спанчаку Володимиру Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га по вул. І.Франка,51 для обслуговування житлового будинку та господарських споруд в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки вимогам законів (Закону України «Про курорти», Земельному кодексу України), ця земельна ділянка знаходиться в межах І- зони санітарної охорони мінеральних джерел.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою .

                                                                                   Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту