Аби забезпечити здоровим харчуванням школярів Трускавецької громади міська влада продовжує кардинальне реформування роботи харчоблоків у навчальних закладах. Цього року нові їдальні з сучасним обладнанням, меблями, інвентарем та оновленим меню відкрили у сільських школах в Орові та Модричах, а сьогодні новий харчоблок презентували в СЗШ №1. Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський спільно з начальником відділу освіти Орестом Лобиком та дирекцією школи завітали до нової їдальні на обідню переву.

Востаннє стіни обідньої зали та кухонні цехи першої школи бачили ремонт ще у 70-их роках, розповідає директор навчального закладу Володимир Щигель. Він зазначає, що в рамках реалізації мікропроєкту на 400 тис. грн у 2020 році тут відремонтували вхід у їдальню, стелю, встановили умивальники, сушки, бойлер для підігріву води тощо. В силу відомих обставин тоді завершити проєкт не вдалось.

Довершення проєкту харчоблока продовжилось цього року коштом міського бюджету (загальна вартість 1 млн 500 тис. грн). Зроблено ремонти великого залу, кухонних цехів де проводять підготовку продуктів до вживання, на фініші – ремонтні та облаштування складів. На кухню придбали посуд, столові прилади, склянки. Втілення проєкту підтримало німецьке місто-побратим Трускавця – Земля Ватлінген. На виділені ними 720 тис. грн закупили: пароконвекційної печі – найвартісніше обладнання на кухні, підставки для печі, візочки, форми для випікання, овочерізку та комплект дисків до неї тощо.

Після колоритних і фундаментальних оновлень обідати в рідній школі стало ще приємніше і смачніше, розповідають учні.

Щоб впровадити нове меню шкільна медична сестра, сестра з дієтичного харчування Леся Красій вивчала інструменти впровадження системи з безпеки харчування НАССР (ХАСП), яка передбачає контроль за якістю продуктів на всіх етапах їх виробництва. Пані Леся наголошує, що у їхньому навчальному закладі подбали, щоб здорове харчування було смаковитим і подобалось дітям.

Подбала міська влада і про соціальну складову. За словами заступниці директора Марії Кічун у школі забезпечені гарячими обідами всі пільгові категорії, зокрема діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти військових, діти з сімей ВПО. Учні молодшої школи, які не є пільговиками, харчуються із 50% знижкою, яку покриває міський бюджет. Таким чином здоровим харчуванням охоплена максимальна кількість школярів.

Впровадження новітніх підходів до системи харчування в освіті  Трускавецької громади  цього року має підійти до фінішу. На літніх канікулах планується оновлення харчоблоків навчальних закладів у Доброгостові та Уличному.

Отже, що готують в СЗШ №1 і як відгукуються школярі про нову їдальню – дивіться у нашому сюжеті

Перейти до вмісту