РІШЕННЯ № 1554 від 14 листопада 2019 року Про затвердження переліку та умов продажу земельної ділянки право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону на території міста Трускавець по вул. Стебницькій

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   14 листопада 2019 р.             № 1554

Про затвердження переліку та умов

продажу земельної ділянки право оренди

на яку підлягає продажу на земельних торгах

у формі аукціону на території міста Трускавець

по вул. Стебницькій

            З метою забезпечення ефективного використання земель міста Трускавця та залученням додаткових коштів у міський бюджет, керуючись статями 12,116,127,134,135,136,137,138,139 Земельного кодексу України, частини другої статті 4 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,   міська рада

                                                                                                                          В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Затвердити перелік земельних ділянок право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону на території міста Трускавець Львівської області (додаток 1).
  1. Провести земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення(кадастровий номер 4611500000: 07 : 003 : 0069).
  1. Затвердити   умови продажу права оренди на земельної ділянки   несільськогосподарського призначення (додаток 2) відповідно до діючого законодавства ,встановивши наступне:

            3.1.   Стартова ціна лоту з продажу права оренди на земельну ділянку дорівнює розміру річної орендної плати -3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

           3.2.   Гарантійний внесок становить 5% від стартової ціни продажу лота.

           3.3.   Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту.

             3.4. За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів на підставі якого укладається договір оренди землі безпосередньо в день проведення торгів.

             3.5. Плата за користування земельною ділянкою,право користування якою набуто на земельних торгах ,підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладання договору оренди землі.

             3.6. Уповноважити міського голову Кульчинського Андрія Богдановича на підписання договору про проведення земельних торгів з виконавцем земельних торгів та на підписання договору оренди землі від імені міської ради.

            3.7. Встановити   у разі винекнення підстави для анулювання результатів земельних торгів пеню в розмірі 100% (сто відсотків) від запропонованої суми переможцем земельних торгів.

            3.8. Встановити , що переможець земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки відшкодовує всі витрати ,повязані з підготовки лота до земельних торгів в тому числі і в разі винекнення підстави для анулювання результатів земельних торгів           

  1. Управлінню містобудування,архітектури та землекористування:

              4.1 Забезпечити організацію проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

             4.2 Забезпечити оформлення договору оренди земельної ділянки з переможцем земельних торгів (аукціону) за ціною та на умовах визначених цим рішенням.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

 

 

                                                                                Міський голова                                                       А.Кульчинський

      

Залишити відповідь

Перейти до вмісту