РІШЕННЯ № 1624 від 30 січня 2020 року Про розгляд заяв щодо продовження договорів оренди та встановлення розміру орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   30   січня 2020 року             № 1624

 

Про розгляд заяв щодо продовження договорів

оренди та встановлення розміру орендної плати

 

        З метою соціального захисту вразливих груп населення, у відповідності до ст.ст.25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення заявників – громадських організацій міста, міська рада

                                                                                                                          В И Р І Ш И Л А : 

1.Продовжити термін дії договорів на оренду нежитлових приміщень на 2020 рік (з 01 січня по 31 грудня) наступним громадським організаціям для ведення статутної діяльності , а саме:

1.1.Релігійній громаді Християнської Церкви Повного Євангелія «Еммануїл» – за оренду нежитлового приміщення площею 27,9 кв.м. по вул..Дрогобицькій,29/1;

2.Міській організаціії ветеранів – за оренду нежитлового приміщення площею 48,9кв.м. по вул.Івасюка,17/87;

3.Міській організаціії Української спілки ветеранів Афганістану – за оренду нежитлового приміщення площею 153.4 кв.м. по вул.Стуса,9.

  1. Встановити плату за оренду майна комунальної власності на 2020 рік (з 01 січня по 31 грудня) в розмірі 5 гривень в рік без ПДВ вищезазначеним громадським організаціям, які не займаються комерційною діяльністю.
  2. Управлінню комунальної власності укласти Договори оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

  

                                                                                         Міський голова                                                   А. Кульчинський

           

Залишити відповідь

Перейти до вмісту