РІШЕННЯ № 1623 від 30 січня 2020 року Про розгляд заяви комунального підприємства «Трускавецький інформаційно- курортний центр».

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   30   січня 2020 року                 № 1623

 

Про розгляд заяви комунального

підприємства «Трускавецький інформаційно-

курортний центр».

     У відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 25 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки діяльності комунального підприємства «Трускавецький інформаційно-курортний центр», міська рада

                                                                                                                                  В И Р І Ш И Л А :

  1. Дозволити виконавчому комітету Трускавецької міської ради продовжити договір оренди Комунальному підприємству «Трускавецький інформаційно-курортний центр» нежитлове приміщення площею 3 кв. м. по вул. Бориславській,1 у м. Трускавці для ведення статутної діяльності терміном на 2 роки 11 місяців.
  2. Встановити для Комунального підприємства «Трускавецький інформаційно -курортний центр»   орендну плату в розмірі 12 гривень (базову) за 1 м² за місяць (без ПДВ).
  1. Управлінню комунальної власності укласти договір оренди нежитлового приміщення по вул. Бориславській,1 у м. Трускавці.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

                                                                                            Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту