РІШЕННЯ № 1632 від 30 січня 2020 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення ТзОВ «Санаторій «Едем»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30 січня 2020 року                   № 1632

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення ТзОВ «Санаторій «Едем»

    Розглянувши заяву ТзОВ «Санаторій « Едем», , беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017року «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», , керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

                                                                                                                        В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю « Санаторій «Едем» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1180 га по вул. Стуса,6 (кадастровий номер 4611500000:08:001:0032) з «для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення» (обслуговування пансіонату) на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди в ТзОВ «Санаторій «Едем».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний).

                                                                                               Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *