УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(СІМДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2020р.                           № 1667

  

Про внесення змін в рішення міської ради № 1571           від 18.12.2019р « Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку«Нова оселя 38» по вул. Бориславська,38»

 

 

Розглянувши заяву ОСББ «Нова оселя» від 28.01.2020року, керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  

                                                                                                                        В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміни в пункт 1 рішення №1571 від 18.12. 2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Нова оселя 38» по вул.Бориславська,38» та викласти його в такій редакції : 1. Дати дозвіл  Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Нова оселя 38»  на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0,2810 га по вул. Бориславська,38,  для  обслуговування багатоквартирного  будинку, з об’єктами торгово – розважальної та ринкової інфраструктури з подальшим  наданням в постійне користування, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність та користування.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю.Наконечний).

            

                                                                              Міський голова                                                           А.Кульчинський

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту