РІШЕННЯ № 188 Від 26 травня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Римсько – католицької церкви парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у м. Трускавець Львівської о

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

Від 26 травня 2016 р.              № 188

 

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Релігійній громаді

Римсько  – католицької церкви парафія

Успіння Пресвятої Діви Марії у м. Трускавець

Львівської області         

 

Розглянувши заяву Релігійної громади Римсько  – католицької церкви парафія

Успіня Пресвятої Діви Марії у м. Трускавець  Львівської області   ,  керуючись   ст.ст. 12, 123,134  Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

            1. Дати дозвіл Релігійній громаді Римсько – католицької церкви парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у м. Трускавець Львівської області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га по вул.С.Бандери для обслуговування  культової будівлі (костелу), за рахунок земель міської ради , не наданих  у власність чи  користування.

           2. Дозволити розроблення детального плану території забудови  земельної ділянки для обслуговування культової  будівлі (костелу) по вул. С.Бандери .

            2.1 Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.

      2.2. Відповідальним за розроблення детального плану території визначити Трускавецьку міську раду, за фінансування проектних робіт зацікавлених інвесторів.

       2.3 Після розроблення «містобудівної документації» інвестору, для врахування громадських інтересів, звернутись  до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.

         3. Особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

              4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

               Міський голова                                                        А.Кульчинський

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту