РІШЕННЯ № 257 Від 19 липня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. С.Крушельницької,1 в м. Трускавці.

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

                  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  19 липня 2016 року                257

 

Про надання дозволу  на виготовлення проекту з 
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
по вул. С.Крушельницької,1 в м. Трускавці.

 

 

Розглянувши заяву Крамара І.Т., Крамара Я.Т., Крамара М.Т., Андрійченко М.Т.  керуючись   ст.ст. 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

     1. Дати дозвіл Крамар Ігору – Миколі Теодоровичу, Крамар Михайлу Теодоровичу, Крамар Ярославу Теодоровичу, Андрійченко Мирославі Теодорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  орієнтовною площею 0,0300 га по вул. С.Крушельницької,1 для передачі у спільну сумісну власність за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.     

     2.Фізичним особам звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення технічної документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

               Міський  голова                                                                А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту