Петро Білас удостоєний найвищого звання за заслуги перед містом

На 54 позачерговій сесії Трускавецької міської ради прийнято рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Трускавця» Біласу Петру Львовичу – Заслуженому тренеру України, тренеру з вільної боротьби, вихователю  чемпіонів, медалістів та призерів чемпіонатів України, світу та Європи. Підтримка депутатів була одноголосною, 18 із 18-ти.

Звання «Почесний громадянин міста Трускавця Петрові Біласу присвоєно відповідно до рішень міської ради № 91 від 04 березня 1999 року, № 162 від 22.05.2007р., ст.38 Регламенту Трускавецької міської ради, а також розглянувши клопотання Трускавецької міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Дрогобицької районної військової адміністрації.

Цілий ряд спортсменів та спортсменок, котрі своїми виступами на аренах Європи та світу прославляють рідний Трускавець та рідну Україну, стали такими завдяки наполегливій тренерській роботі Петра Львовича. Ірина Гусяк, Павло Білас, Олександра Хоменець і багато-багато інших спортивних зірок світової слави розпочинали свою спортивну кар’єру з тренувань у Петра Біласа. Більше як пів року наш трускавчанин-тренер захищає Україну на передовій, нещодавно отримав поранення, а після лікування в госпіталі знову вирушив на фронт.

Такі люди як Петро Львович Білас – гордість та слава Трускавця. Вітаємо!!!

Перейти до вмісту