РІШЕННЯ № 268 від 06 вересня 2016 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул. Д. Галицького, 8 Стецишин Н

 

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 06 вересня 2016 р.                         № 268

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул. Д. Галицького, 8  Стецишин Наталії Миколаївні          

Розглянувши заяву Стецишин Н.М., технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст.ст. 12, 120,123, 124 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р Ш И Л А :

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відно-влення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий номер – 4611500000:02:008:0012) площею0,0061 гапо вул. Д.Галицького,8  Стецишин Наталії    Миколаївні.                                                                                                  

 1.1.Надати Стецишин Наталії Миколаївні  у користування на умовах орен-диземельну ділянку (кадастровий номер-4611500000:02:008:0012), площею0,0061 гапо вул. Д. Галицького,8 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво та обслуговування торгового павільйону)терміном на три роки за рахунок земель міської ради, не наданих у власність або постійне користування, що перебували у користуванні на умовах оренди у Яцик Анни Миколаївни, категорія земель –землі житлової та громадської забудови.

2.  Стецишин Наталії Миколаївні,  використовувати передану згідно цього рішення  земельну ділянку в оренду  за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.                                                                                                                                                  3. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування  міської ради  та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.                                                           

4.Управлiнню Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області забез-печити архiвне зберiгання документації із землеустрою.

5. Стецишин Н.М.звернутись до державного реєстратора або в центр надання адмі- ністративних послуг щодо державної реєстрації права користування земельною ділянкою.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(А.Стародуб).         

         

  Міський голова                                                     А.Кульчинський    

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *