РІШЕННЯ № 281 від 06 вересня 2016 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Слив’як М.М. по вул. Л.Українки в місті Трускавці для будівництва гаража.

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

Від 06 вересня 2016 р.                           № 281

 

 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Сливяк М.М.

по вул. Л.Українки в місті Трускавці

для будівництва гаража.       

 

Розглянувши заяву Слив’як Марії Михайлівни,  керуючись    ст.ст. 12, 116 Земельного кодексу України, п.3 статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1. Відмовити Слив’як Марії Михайлівні  в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0029га по вул. Л.Українки    для будівництва індивідуального гаража  за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування в зв’язку відсутністю плану зонування та розробленого детального плану забудови цієї земельної ділянки, затверджених відповідно до вимог  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

 

 

 

      Міський голова                                                                 А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *