РІШЕННЯ № 377 від 22 грудня 2016 року Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2016 рік

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                                                                                                                              

від 22 грудня 2016 року                         № 377
                                                                                                                                                     

Про внесення змін до показників                                                                                       бюджету м.Трускавця на 2016 рік

Відповідно до Бюджетного кодексу України, враховуючи звернення головних розпорядників коштів міського бюджету, висновок постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна, керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни і доповнення до рішення Трускавецької міської ради від 30 грудня 2015 року № 59 «Про бюджет м.Трускавця на 2016 рік», а саме:

в абзаці першому пункту 1 зменшити загальний обсяг доходів бюджету м.Трускавця на 2016 рік на 1176,605тис.грн, в тому числі доходів загального фонду на 1176,605тис.грн згідно з додатком № 1 до цього рішення;

в абзаці другому пункту 1 зменшити загальний обсяг видатків бюджету м.Трускавця на 2016 рік на 1176,605тис.грн, в тому числі зменшити видатки загального фонду на 1176,605тис.грн.

Внести відповідні зміни до показників бюджету м.Трускавця на 2016 рік за функціональною (додаток №2) та відомчою (додаток №3) структурами бюджету.

У пункті 4 внести зміни до переліку об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 5 до цього рішення.

У пункті 7 внести зміни в обсяг видатків на реалізацію місцевих (регіональних) програм згідно з додатком № 6 до цього рішення.

У пункті 8 внести зміни до граничних обсягів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для головних розпорядників коштів бюджету м. Трускавця на 2016 рік згідно з додатком № 7 до цього рішення.

Додатки № 1,2,3,5,6,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

3. Планово-економічному відділу управління розвитку міста (М.Заверюха) внести зміни в інвестиційну програму соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік згідно додатку 5 до цього рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна.

Міський    голова                                                                       А.Кульчинський

додатки 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *