РІШЕННЯ № 442 від 02 березня 2017 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Настасенко О.М.

                                        УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  02 березня 2017 р.              № 442

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Настасенко О.М.         

Розглянувши заяву Настасенко О.М., керуючись   ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1. Дати дозвіл  Настасенко Оксані Мирославівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0122 га по вул. Бориславській,8  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі без права забудови вільної земельної ділянки з подальшим наданням її у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.

2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

Міський голова                                                      А.Кульчинський

Поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту