РІШЕННЯ № 489 від 20 квітня 2017 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дудяк Р.Р. по вул. Суховоля,6

                                                                                                                        УКРАЇНА

                                                                                                        ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                                                                  Львівської області

                                                                             (ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                       Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 20 квітня 2017 року                            № 489

 

Про  затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дудяк Р.Р. по вул. Суховоля,6       

 

            Розглянувши заяву Дудяк Р.Р., технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

                                                                                                           В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), (кадастровий номер – 4611500000:01:002:0024) площею 0,0185га по вул. Суховоля,6  Дудяк Романії Романівні.
  2. Надати  Дудяк Романії Романівні  у користування на умовах оренди    терміном на 3 роки земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:01:002:0024)   площею 0,0185 га по вул. Суховоля,6    для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (будівництво та обслуговування готелю курортного типу, магазину),  за рахунок земель міської ради не наданих у власність та користування, категорія земель –землі житлової та громадської забудови.
  3.           3. Дудяк Р.Р. зареєструвати право користування земельною ділянкою на умовах оренди  в державному реєстрі  речових прав на нерухоме майно.
  4. Управлiнню Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області забезпечити архiвне зберiгання документації із землеустрою.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(А.Стародуб). 

            

                                                                    Міський  голова                                                       А.Кульчинський      

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *