РІШЕННЯ № 553 від 25 травня 2017 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на бульварі Торосевича,5 в м. Трускавці .

                                                                                                                          УКРАЇНА                                             

                                                                                                         ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                                                                   Львівської області

                                                                   (ДВАДЦЯТЬ СЬОМА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                                                                                                     Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  25 травня 2017 р.              № 553

 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки на бульварі Торосевича,5

в м. Трускавці .         

  

               Розглянувши заяву ТзОВ «Парк Резорт Сервіс»,схему розміщення земельної ділянки ,яку пропонується відвести,Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності  на нерухоме майно,державного реєстру Іпотек,Єдиного реєстру заборони відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 16.09.2016р №68227703, керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та  зон санітарної охорони курортів Трускавець у  Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», рішенням виконавчого комітету Львівської обласної ради народних депутатів від 09.10.1984р №495 «Про мережу територій і об’єктів природно – заповідного фонду області» з внесеними змінами рішенням Львівської обласної ради від 21.03.2017р. №406,  Законом України «Про природно-заповідний фонд України», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, постановою Кабінету Міністрів України  від 18 грудня 1998 р. N 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів»,  ст.ст.12,48,123  Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                             В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Відмовити  Товариству з обмеженою відповідальністю «Парк Резорт Сервіс»  в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.05га на бульварі Торосевича,5 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки вимогам законів (Закону України «Про курорти», Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Земельному кодексу України) оскільки ця земельна ділянка знаходиться в межах І- зони санітарної охорони мінеральних джерел та в межах парку – пам’ятки садово – паркового мистецтва місцевого значення, який включений  в мережу територій і об’єктів природно-заповідного фонду Львівської області.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

                                                                            Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту