УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                              

РІШЕННЯ

Від 04 лютого 2016 року                  № 62

 

Про роботу Філії «КОМ-ЕКО-БОРИСЛАВ»

СП ТзОВ «КОМ-ЕКО-ЛЬВІВ» щодо збору

та утилізації побутових відходівна території

м. Трускавця        

            Заслухавши інформацію директора Філії «КОМ-ЕКО-БОРИСЛАВ» СП ТзОВ «КОМ-ЕКО-ЛЬВІВ» О. Василянського щодо збору та утилізації побутових відходів на території м. Трускавця, відповідно до ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій, міська рада

            В И Р І Ш И Л А :

            1.Інформацію директора Філії «КОМ-ЕКО-БОРИСЛАВ» СП ТзОВ «КОМ-ЕКО-ЛЬВІВ» О. Василянського щодо збору та утилізації побутових відходів на території м. Трускавця взяти до відома.         

            2. Виконавчому комітету Трускавецької міської ради розпочати процедуру підготовки проведення конкурсу по визначенню переможця щодо надання послуг по збору, перевезенню та утилізації побутових відходів на території м. Трускавця.

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питаньжитлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій (М. Мицько).

 

            Міський голова                                              А. Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту