РІШЕННЯ № 61 Від 18 січня 2016 року Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІ семестрі 2015/2016 навчальному році

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                              

від 18 січня 2016року               61                

                                                                                                                                                    Про організацію харчування учнів

загальноосвітніх навчальних закладів міста

у ІІ семестрі 2015/2016 навчальному році

Керуючись ст.ст. 21,22 Закону України   «Про загальну середню освіту»,ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст.25 Закону України   «Про освіту» пп 11, 16 п І Закону України від 24.12.2015 р. № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України № 116 від 02.02.2011 року «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», рішенням сесії Трускавецької міської ради №40 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2016-2017 р.р., враховуючи висновок комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна міської ради, комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики, Трускавецька міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Здійснити з 20.01.2016 року безоплатне харчування з одноразовим режимом (сніданок) учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, учнів 5-11 класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»,   дітей учасників бойових дій в зоні АТО (антитерористичної операції), дітей інших категорій, які потребують соціальної підтримки (дітей-напівсиріт, дітей, які виховуються одинокими матерями, дітей з багатодітних сімей, дітей-інвалідів, тощо).

2. Здійснити з 20.01.2016 року харчування з дворазовим режимом (обід, полуденок) вихованців груп продовженого дня з числа учнів 1-4 класів:

а) безоплатно 10 % від чисельності груп – 24 особи

у СЗШ № 1 – 9

у НВК „СЗШ № 2-гімназія” –9

у СЗШ № 3 –6

б) на половину вартості – 15 % від чисельності груп – 36 осіб

у СЗШ № 1 –14

у НВК „СЗШ № 2-гімназія” –13

у СЗШ № 3 – 9

3. Відділу освіти (А.Юрків) забезпечити організацію харчування учнів, зазначених в пунктах 1,2 цього рішення.

4. Міському фінансовому управлінню (М.Федоричак) здійснювати фінансування харчування учнів, зазначених в пунктах 1,2 цього рішення, за кошти міського бюджету.

   5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоровя, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики (І.Стасик).

        

  

Міський голова                                    А.Б.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту