РІШЕННЯ № 69 Від 04 лютого 2016 року Про розгляд заяв щодо продовження договорів оренди та встановлення розміру орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                       Р І Ш Е Н Н Я

Від   04   лютого 2016 року                   № 69

 

Про розгляд заяв щодо продовження договорів

оренди та встановлення розміру орендної плати

 

        З метою соціального захисту вразливих груп населення, у відповідності до ст.ст.25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення заявників – громадських організацій міста, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Продовжити термін дії договорів на оренду нежитлових приміщень на 2016 рік (з 01 січня по 31 грудня) наступним громадським організаціям, а саме:

            1.1. Міській асоціаціії інвалідів – за оренду нежитлового приміщення площею 39,8 кв.м. по вул.Дрогобицькій,29/2.

            1.2. Релігійній громаді Християнської Церкви Повного Євангелія «Еммануїл» – за оренду нежитлового приміщення площею 27,9 кв.м. по вул.Дрогобицькій,29/1.

            1.3. Міській організаціії ветеранів – за оренду нежитлового приміщення площею 48,9кв.м. по вул.Івасюка,17/87.

            1.4. Міській організаціії Української спілки ветеранів Афганістану – за оренду нежитлового приміщення площею 153.4 кв.м. по вул.Стуса,9.

            2. Встановити плату за оренду майна комунальної власності на 2016 рік (з 01 січня по 31 грудня) в розмірі 5 гривень в рік без ПДВ вищезазначеним громадським організаціям міста, які не займаються комерційною діяльністю.

            3. Управлінню комунальної власності укласти Договори оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

  

Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *