РІШЕННЯ № 68 Від 04 лютого 2016 року Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для опікунів/піклуваль- ників, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьків- ського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклу

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

   (ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

   Від 04 лютого 2016 року                   68

Про надання пільг на оплату житла і

комунальних послуг для опікунів/піклуваль-

ників, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьків-

ського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт

та дітей, позбавлених батьківського

піклування, на 2016 рік.

           Розглянувши заяви, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

            1. Звільнити від оплати за житло і комунальні послуги протягом січня-грудня 2016 року

                  2. Управлінню праці та соціального захисту населення (п.В.Ільницька) проводити опікунам/піклувальникам та прийомним батькам щомісячно виплату грошової компенсації за електроенергію з розрахунку місячної норми 90 Квт. на сім`ю через ощадний банк м.Трускавець № 10012.

                   3. Управлінню фінансів (п.М.Федоричак) щомісячно проводити фінансування управління праці та соціального захисту населення для відшкодування пільг на житло та комунальні послуги для опікунів/піклувальників, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до поданих заявок управління праці і соціального захисту.

                  4. Керівникам житлово-комунальних підприємств – надавачам послуг, щомісячно подавати управлінню праці та соціального захисту населення відомості про надані послуги опікунам, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для відшкодування.

             5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна, та з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики.

                

Міський голова                                                 А.Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *