РІШЕННЯ № 811 від 25 січня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Антоніву Ю.П.

                                       УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ СЬОМА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  25 січня 2018 р.              № 811

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Антоніву Ю.П.         

  

Розглянувши заяву учасника бойових дій Антоніва Юрія Любомировича  (посвідчення серія АА № 478911 від  09.10.2017 року), керуючись   ст.ст. 12, 118,121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Антоніву Юрію Любомировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

                                                                                     Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту