Конкурс міні-грантів на розвиток енергоефективності

Маєш креативну чи практичну ідею, що стосується енергозбереження, енергоефективності? Бери участь у конкурсі міні-грантів у рамках проекту CLEEN та втілюй задумане у життя.

Міні-гранти надаються неприбутковим організаціям громадянського суспільства, державним або комунальним закладам, які мають статус юридичної особи. Міні-гранти не надаються комерційним організаціям. Ініціативна група може отримати міні-грант тільки через юридичну особу.

На що має бути спрямований твій проект:
– Аналіз витрат на енергію з місцевих бюджетів. Відслідковування енерговитрат, моніторинг бюджетів шляхом збору необхідної інформації за допомогою офіційних запитів, зустрічей та аналізу опублікованих матеріалів і засобів масової інформації.
– Проведення енергоаудитів та інших енергетичних обстежень будівель, виготовлення сертифікатів та плакатів за результатами обстежень.
– Організація інформаційних кампаній, підвищення обізнаності та зв’язків з громадськістю, в т. ч. і робота через ЗМІ.
– Виявлення та обмін передового досвіду місцевої влади в сфері енергетичної політики: підготовка публікацій або досліджень, обмін візитами для посадових осіб, проведення конференцій.
– Сприяння поведінковим змінам для підвищення енергоефективності громадських закладів.
– Адвокація політики енергоефективності та енергозбереження на місцевому рівні.

Документи для заповнення: https://goo.gl/Py2dCQ

Дедлайн подачі заявки 25 травня 2017 р.

Хто надає міні-гранти?
Міні-гранти до 1000 євро (у гривневому еквіваленті) надають такі організації з мережі CLEEN: Товариство охорони природи м. Кременчука, Агентство економічного розвитку (Вонесенськ), Суспільний проект Еколтава (Полтава), Хмельницький молодіжний клуб розвитку, РМЕО Екосфера (Ужгород).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *