12 грудня – засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування, благоустрою.

Початок о 10.00 годині

На розгляд комісії виносяться питання:

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Полутренку О.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Стебницькій,65 у власність  Савчин М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Б.Хмельницького,3 у власність Грабовській Т.І.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  по вул. Бориславська,4  площею 0.0737га  в м. Трускавець.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною  цільового призначення  по вул. Бориславська,4  площею 0.0863 га в м. Трускавець.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Полодюк О.І. по вул. Дрогобицькій,8 в м. Трускавець.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,1094 га На майдані Кобзаря,5 Носовій Вікторії Василівні та Носову Юрію Павловичу.

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0053 га по вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0052 га по вул. Стебницькій,41  Бабаджанову Рафаелю.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0053 га по вул. Стебницькій,41 Бабаджанову Рафаелю.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки  площею 0,0352 га по вул. Різняка-Макомацького,22  ТзОВ «Зодіак ЛТД».

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0800 га по вул. Суховоля,19, 19а ТзОВ «Агроомега «ЛТД».

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0062 га по вул. Мазепи Ільчуку В.О.

Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів №2 від 02.11.22017 року.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Грушевського,25.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відділу культури Трускавецької міської ради.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Корона» по вул. Мазепи.    

Про відмову в наданні  дозволів   на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Сенюті Івану Орестовичу  по вул. Помірецька      

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. І.Франка,46.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Мазепи.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Вілла Ванда» по вул. І.Франка,3.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Бандери,34.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Дубочок-2016» по вул.Сагайдачного,8.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Дубочок-2016» по вул.Сагайдачного,6.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Дубочок-2016» по вул.Сагайдачного,10.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Дубочок-2016» по вул.Сагайдачного,12.

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Суховоля,67 в м. Трускавці . 

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на бульварі Торосевича,5 в м. Трускавці .              

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лотів для продажу їх на земельних торгах.

Про внесення змін у рішення міської ради №363  від 01.12.2016р.

Про внесення змін у рішення міської ради №524  від 20.04.2017р.

Про надання дозволу ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки  по вул. Мазепи,1.

Про поновлення договору оренду землі по вул. Садовій площею 0,0534 га ПАТ СГК «Дніпро-Бескид».

Про поновлення договору оренди землі по вул. Суховоля, 69 площею 0,0257 га ТзОВ «Курортник».

Про поновлення договору оренди землі по вул. Карпатська площею 0,2000 га ТзОВ «ПОСХІМ».

Про поновлення договору оренди землі по вул. Стебницькій Андріїшин К.П.

Про поновлення договору оренди землі по вул. Мазепи,9 площею 0,8000 га

 ТзОВ «Гранд».

Про відмову в задоволенні звернення ФОП Струбіцької Л.М. щодо виготовлення документації із землеустрою з відведення земельної ділянки по вул.

Про внесення змін в міську програму «Проведення заходів із землеустрою на 2016-2020 роки».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та  надання земельної ділянки площею 0,0035 га по вул. Річки,1 в користування на умовах оренди  Івасівці П.М.           Доповідає:  Плахтій О.П.  –    начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території в районі вул. Бориславської,29 у м.Трускавці»

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки, для зміни цільового призначення земельної ділянки, з «будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка)» на «обслуговування та будівництво багатоквартирного житлового будинку» з підземним  автопаркінгом по вул.Данилишиних в м.Трускавець».

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної  ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки з «будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «будівництво і обслуговування гаражів індивідуального автотранспорту по вул. Стебницькій,75 в м.Трускавець» 

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки по вул. І.Мазепи,21 у м. Трускавці для подальшої оренди»  

Доповідає:  Кушнір З.В. –  завідувач відділу  містобудування, архітектури.

               

Залишити відповідь

Перейти до вмісту