17 грудня – ІІІ позачергова сесія

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський підписав розпорядження № 362-р від 14.12.2020 р. про скликання третьої позачергової сесії міської ради восьмого демократичного скликання.

 Сесія скликається 17 грудня 2020 року (четвер) o 14.00 в залі засідань.

 На розгляд сесії виносяться питання згідно додатку.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 3-й позачерговій сесії міської ради

 1. Про затвердження міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2021 рік.

Доповідає: Поливка Л.Л. – директором-головним редактором КП «Редакція міського радіомовлення».

 1. Про затвердження Місцевої програми оздоровлення мешканців Трускавецької територіальної громади мінеральними водами міста-курорту.
 2. Про затвердження місцевої програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Трускавецької територіальної громади.
 3. Про затвердження Місцевої програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань окремих категорій мешканців Трускавецької територіальної громади.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

 1. Про затвердження програми «Придбання, обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне ОТГ» Трускавецької ОТГ на 2021 рік.

Доповідає: Сегер А.П. – нач.відділу комп’ютерного забезпечення та технічного захисту інформацію.

 1. Про затвердження Комплексної Програми роботи з дітьми на 2021 – 2025 роки.

Доповідає: Дребот Л.В. – начальник служби у справах дітей.

 1. Про затвердження Програми розвитку туристичної галузі та курортології Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Скибак Н.І. – начальник управління розвитку міста. 

 1. Про затвердження Цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Доповідає: Коваль Р.Л. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

 1. Про затвердження міської цільової програми технічного і фінансового забезпечення удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку м.Трускавець на 2021 рік.
 2. Про затвердження міської цільової програми забезпечення виконання заходів пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом у Збройних Силах України, участь військовозобов’язаних у навчальних (спеціальних) зборах на 2021 рік.

Доповідає: Солян Ю.М. – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення.

 1. Про затвердження програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про затвердження комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Ільницька В.Я. – начальник управління праці та соціального захисту населення.

 1. Про затвердження Цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції, дітей з сімей загиблих учасників АТО та дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування на 2021рік.

Доповідає: Онаць Н.П. – директор Трускавецького МЦСССДМ.

Перейти до вмісту